Menu

Epicflow: softwarebedrijf voor multi-project resource management

 

Meer dan 20 jaar ervaring in project- en resourcebeheer is de basis geworden voor het creëren van een AI-gestuurde oplossing voor resourcebeheer van de volgende generatie voor complexe omgevingen met meerdere projecten.

Epicflow wordt geleid door onderzoekers die een unieke benadering van multi-project resource management hebben ontwikkeld en is de enige oplossing op de markt die gebruikmaakt van de kracht van kunstmatige intelligentie om te voldoen aan de behoeften van bedrijven bij het succesvol opleveren van meerdere projecten met een gedeelde resource pool .

Epicflow is een ideale oplossing voor middelgrote en grote bedrijven met meer dan 200 werknemers. Onze software laat bedrijven groeien door meer projecten op te leveren met hetzelfde aantal middelen en binnen de goedgekeurde tijd- en budgetkaders. Onze unieke methodologie achter de softwareoplossing organiseert het werk bij een bedrijf op een manier dat middelen een betere output kunnen leveren zonder overbelast te raken. Bedrijven die Jira, MS Project, Oracle Primavera of een andere tool gebruiken, kunnen hun software verbeteren met de geavanceerde functionaliteit van Epicflow met kant-en-klare en aangepaste integratiemogelijkheden die wij bieden.

Wij bedienen de volgende industrieën:

  • Defensie en ruimtevaart
  • Telecommunicatie
  • Productie
  • Automobiel

 

Aankomende evenementen

Laatste nieuws

Algemeen

19-12-2025

NIDV benoemt plaatsvervangend directeur

Met ingang van 1 februari 2026 start Gijs-Jan Schüssler als plaatsvervangend directeur bij de Stichting Nederlandse industrie voor defensie en veiligheid. Het betreft een nieuwe rol bij de NIDV, die vanwege de sterke groei van het aantal deelnemers en uitbreiding van activiteiten is ontstaan. Gijs-Jan zal zich in deze rol onder andere richten op het versterken van de interne organisatie en het vergroten van de operationele effectiviteit.
NIDV nieuws

02-12-2025

Tineke van der Veen treedt toe tot bestuur NIDV

Tineke van der Veen is recent toegetreden tot het bestuur van de Stichting Nederlandse Industrie voor Defensie & Veiligheid (NIDV). Sinds juni 2025 is zij CEO van het Koninklijk Nederlands Lucht- en Ruimtevaartcentrum (NLR), het nationale onderzoeksinstituut dat met ruim 950 specialisten werkt aan veilige, efficiënte en duurzame lucht- en ruimtevaartoplossingen voor overheid en industrie. Tineke neemt zowel haar sectorervaring als haar focus op toekomstbestendige en maatschappelijk relevante innovatie mee.
Nieuws

27-11-2025

Nieuwe samenwerkingen tijdens NEDS 2025 versterken Nederlandse defensie-industrie

Tijdens de NIDV Exhibition Defence & Security (NEDS) in Rotterdam zijn tal van strategische contracten en samenwerkingen ondertekend die de positie van Nederland in de internationale defensie-industrie verder versterken. In een tijd van toenemende geopolitieke spanningen en digitale dreigingen is samenwerking tussen overheid, kennisinstituten en industrie cruciaal om technologische soevereiniteit en operationele slagkracht te waarborgen.