Team

Team

Directeur

Ron Nulkes

E: r.nulkes@nidv.eu
Aandachtsgebieden
NIKAG|Europees Defensie Fonds|Defensie|Director

Plv. Directeur en Business Development Manager Maritiem

Maarten Lutje Schipholt

E: m.lutjeschipholt@nidv.eu
Aandachtsgebieden
DUKC|NMC|ILSP|Gouden Ecosysteem|Defensie Industrie Strategie|Defensie|Innovatie

Business Development Manager Grondgebonden

Edwin Leidelmeijer

E: e.leidelmeijer@nidv.eu
Aandachtsgebieden
NGP

Business Development Manager IT & Politie

Matthijs Olde

E: m.olde@nidv.eu
Aandachtsgebieden
Jong-NIDV|NPTC|Innovatief aanbesteden|Handel en export|Export

Business Development Manager Lucht en Internationale Handelsbevorderingen

Peter Huis in ’t Veld

E: p.huisintveld@nidv.eu
Aandachtsgebieden
NIFARP|NPVS|Internationaal

Adviseur Public Affairs en Communicatie

Peter Buiting

E: p.buiting@nidv.eu
Aandachtsgebieden
Jong-NIDV|Belangenbehartiging|Communicatie

Manager

Seema Sahadew Lall

E: s.sahadewLall@nidv.eu
Aandachtsgebieden
Financiën|NEDS|Internationale Beurzen

Management Assistente

Lissy Mayer

E: l.mayer@nidv.eu
Aandachtsgebieden
Secretariaat

Sr. Manager EU Government Affairs

Harriët Slager

E: h.slager@nidv.eu
Aandachtsgebieden
Europa

Deskundig, gemotiveerd en geworteld in defensie- en veiligheid. Zo kunnen de medewerkers van de NIDV worden omschreven. Elk met een eigen portefeuille vormen zij samen één team om de belangen van de NIDV-deelnemers te behartigen. U kunt de specialisten rechtstreeks benaderen per email of telefoon, of contact opnemen met ons secretariaat dat u verder helpt.

Neem contact op

Medewerkers